Lasnamäe
E-R 9.00 - 18.00
L - 10.00 - 15.00
P - KOKKULEPPE
Cart
Your cart is empty
Total items: 0 Items, Total cost: 0 USD
Lasnamäe
E-R 9.00 - 18.00
L - 10.00 - 15.00
P - KOKKULEPPE
Cart
Your cart is empty
Total items: 0 Items, Total cost: 0 USD

Blogi

02.04.2023
Jaapani autosid hinnatakse kvaliteedi ja praktilisuse pärast. Need on vastupidavad, mugavad ja töökindlad. Kuid nagu iga seade, vajab ka Toyota perioodilist hooldust. Funktsioonide säilitamiseks tuleb aga seda teha õigeaegselt.
read-next
02.04.2023
Nissan on populaarne autotootja maailmas. See mark on kuulus mugavuse, disaini ja töökindluse poolest. Ometi vajavad isegi sellised sõidukid regulaarset hooldust. Järgnevalt käsitleme autode Nissan remondi eripärasid ja seda, kuidas saame selles abiks olla.
read-next
20.03.2023
Kas teie autol on tekkinud probleeme mootori, pidurite või muude süsteemidega? Ärge muretsege – meie AUTOMIX.EE autoteenindus on spetsialiseerunud Škoda mudelite Superb, Octavia, Fabia, Rapid, Kodiaq remondile ja hooldusele. Meie kogenud mehaanikud on valmis igal ajal aitama.
read-next
17.03.2023
Automix - autoteenindus Tallinnas, SEAT autode remont, Lasnamäe, Priisle, 16. Igasuguse keerukusega remonditööd. Garantii varuosadele ja remondile. Tel: +3725774444
read-next
03.03.2023
Autole teeninduskoha valimine on sama oluline kui kvaliteetsete varuosade ostmine. Et tagada auto nõuetekohane hooldus ja remont, viige oma auto vaid professionaalide juurde, kes on spetsialiseerunud VOLKSWAGENi hooldusele. Selliseks autoteeninduseks on AutoMix.ee. Siit saate oskuslikku abi ning garantii kõikidele tööliikidele.
read-next
01.03.2023
AUDI on Saksa kaubamärk, mida toodab autokontsern Volkswagen Group. Sõidukid eristuvad luksusliku disaini, head tehniliste ja töönäitajate poolest. Vastutustundlik lähenemine tootmisele säilitab loomulikult ettevõtte usaldusväärsuse klientide seas, kuid teeb hoolduse keeruliseks. Sel põhjusel, kui seda marki auto peaks rikki minema, pöörduge professionaalide poole, sest meil automix.ee-s on olemas diagnostikaks ja remondiks vajalikud seadmed.
read-next
28.02.2023
Saksa auto kaubamärki BMW seostatakse eranditult praktilisusega. Omanikud toovad esile suure mugavuse, hea juhitavuse ja töökindluse. Just seetõttu on see auto kaubamärk populaarne kogu maailmas ja ei leidu kedagi, kes ei sooviks sellist autot oma garaaži. Kuid nagu iga auto, läheb ka BMW katki. Auto omal käel remontimine on üsna keeruline, sest autos on palju elektroonikat ja keerulisi komponente. Ilma diagnostikata pole neid lihtne parandada. Seetõttu on mõistlik pöörduda valdkonda tundvate professionaalide poole. Autoteeninduse automix.ee töötajad on just sellised. Siin saate autot lasta täielikult hooldada, asendada kulumaterjale, osta puuduvaid detaile, parandada mootorit ja teha plaanilist tehnohooldust.
read-next
18.02.2023
Mikrobusse, kaubiku, pakiauto remont kasutatakse peamiselt kommertstranspordis, mis aga tähendab ka raskete veoste vedu. Aja jooksul detailid ja sõlmed kuluvad ja purunevad, mistõttu tuleb aeg-ajalt leida koht, kus seda tüüpi autosid remonditakse. Soovitame mitte aega raisata ning pöörduda meie autoteenindusse www.automix.ee – meil suhtutakse hooldusse terviklikult ja vastutustundlikult. Meie autoteeninduses saab vahetada õli, remontida vedrustust, diagnoosida mootorit ja käigukasti. Samuti teostame täisvalikus autoremonditöid.
read-next