Lasnamäe
E-R 9.00 - 18.00
L-P Remondiaja broneerimine
Telliskivi
E-R 8.30 - 17.30
L-P Remondiaja broneerimine
Lasnamäe
E-R 9.00 - 18.00
L-P Remondiaja broneerimine
Telliskivi
E-R 8.30 - 17.30
L-P Remondiaja broneerimine

Automix - autoremont, rehviremont

TEAVE AUTOTEENINDUSE AUTOMIX.EE KOHTA

Autoteenindus Automix.ee on usaldusväärne abi autoomanikele Tallinnas ja kaugemalgi. Pakume laia valikut autoremonditeenuseid, sealhulgas kõigi sõidukimarkide ja -mudelite diagnostikat, remonti ja hooldust.

Oleme professionaalne autoremondi meeskond. Meie spetsialistid saavad hakkama peaaegu igasuguse keerukusega autode, maasturite ja väikebusside (pakiautod) rikete kõrvaldamisega. Teostame arvuti diagnostikat, vedrustuse ja veermiku remonti, mootori remonti, keevitamist, summuti remonti, samuti elektritöid.

Oleme veendunud, et auto ohutuse ja töökindluse säilitamiseks on vajalik kvaliteetne ja professionaalne teenindus. Seetõttu koosneb meie meeskond kõrgelt kvalifitseeritud mehaanikutest, kes tunnevad nüüdisaegseid tehnoloogiaid ning kasutavad ainult kvaliteetseid varuosi ja materjale.

Meie autoteenindus on varustatud tänapäevaste seadmetega, mis võimaldab teostada kõiki igasuguse keerukusega autoremonditöid. Garanteerime kõikide tööde kiire ja kvaliteetse teostamise, samuti anname garantii kõikidele teenustele.

Meie ettevõte on tegutsenud autoremonditurul juba pikki aastaid ning saavutanud hea maine Tallinna ja lähiümbruse autoomanike seas. Püüame pakkuda oma klientidele parimat teenindust ning autode hoolduses ja remondis maksimaalset mugavust.


Kui vajate Tallinnas usaldusväärset ja professionaalset autoteenindust, pöörduge meie poole. Garanteerime kvaliteedi, professionaalsuse ja individuaalse lähenemise igale kliendile. Võite olla kindel, et teie auto on kindlates kätes.

Certificate Certificate

Hind