Lasnamäe
E-R 9.00 - 18.00
L-P Remondiaja broneerimine
Telliskivi
E-R 8.30 - 17.30
L-P Remondiaja broneerimine
Lasnamäe
E-R 9.00 - 18.00
L-P Remondiaja broneerimine
Telliskivi
E-R 8.30 - 17.30
L-P Remondiaja broneerimine
02.04.2023

Toyota sõidukite remont - Automix

Sõiduauto ja maastur Toyota remont

Jaapani autosid hinnatakse kvaliteedi ja praktilisuse pärast. Need on vastupidavad, mugavad ja töökindlad. Kuid nagu iga seade, vajab ka Toyota perioodilist hooldust. Funktsioonide säilitamiseks tuleb aga seda teha õigeaegselt.

Ülevaade automix.ee-st

Remondi esimene samm on auto täisdiagnostika. Analüüsimine toimub diagnostikaskannerite ja ka eriseadmete abil, mis tuvastavad tõrked kindlasti. Arvutidiagnostika võimaldab ka välja selgitada, millised elektrisüsteemid ei toimi ja millised koostud vajavad reguleerimist/kohandamist.

Selle Jaapani kaubamärgi üks levinumaid probleeme on pidurisüsteemi kinnikiilumine. Piduriklotside, -ketaste, -voolikute, samuti pidurisuportite vahetus võimaldab seda probleemi lahendada.

Teine levinud probleem on mootori rike. Kui mootor hakkab ebaühtlaselt töötama ja kostub kõrvalisi helisid, võib see olla esimene märk suuremast rikkest. Põhjuseid on tegelikult palju: alates süütesüsteemi rikkest kuni hammasrihma/mootoriketi kulumiseni.

Samuti on nendel autodel probleeme vedrustusega. Kui auto hakkab teel küljelt küljele "viskuma", on see tõenäoliselt tingitud hoobade vaiksete plokkide kulumisest. Tulge meie juurde ja aitame põhjuse välja selgitada: vahetame välja vedrustuse komponendid, reguleerime 3D-stendi.

Milliseid teenuseid autoteeninduses automix.ee pakutakse:

  • veermiku kontroll (täielik ülevaatus);
  • pidurite hooldus ja remont;
  • summuti remont (keevitus, vahetus ja muud tööd);
  • starteri/generaatori remont/vahetus;
  • mootori kapitaalremont koos hammasrihma ja mootoriketi vahetusega;
  • aku vahetus ja muud elektritööd.

Tasub mõelda ka ennetustöödele. Regulaarne hooldus on sõiduauto ja maasturile Toyota omamisel oluline aspekt. Tootja määratud perioodiga õli ja filtrite vahetus ning vedelikutasemete kontrollimine aitavad edaspidi suuri probleeme vältida.

Remondi hind

Auto Toyota hoolduse hind oleneb rikke tüübist, auto mudelist. Selle automargi omamine on kulukam kui teiste puhul. Kuid see on tingitud materjalide ja varuosade kõrgest kvaliteedist, samuti selle auto töökindlusest.

Auto Toyota mootori remondi hind võib olla alates mitmesajast eurost. Käigukasti hoolduse puhul võib hind samuti tõusta.

Lisaks varieeruvad elektroonika remondi maksumus ja teiste süsteemide oma lähtuvalt remondi keerukusest. Näiteks maksab veermiku kontroll vähem kui piduriklotside ja -ketaste vahetus. Sest tehnilise ülevaatuse eest maksate ühekordset tasu, samas kui muid teenuseid osutatakse tunnitariifi alusel.

Oluline on märkida, et auto Toyota hooldamiseks autoteeninduse valimisel tuleb arvestada mitte ainult tööde maksumusega. Oluline on võtta arvesse pakutavate teenuste kvaliteeti, mehaanikute kogemusi ja kvalifikatsiooni. Automix.ee on koht, kus saate tehtud töödele garantii ja vastutustundliku lähenemise.Seetõttu registreeruge diagnostikale veebilehel  või telefoni teel kaudu, me ootame teid.