Lasnamäe
E-R 9.00 - 18.00
L-P Remondiaja broneerimine
Telliskivi
E-R 8.30 - 17.30
L-P Remondiaja broneerimine
Lasnamäe
E-R 9.00 - 18.00
L-P Remondiaja broneerimine
Telliskivi
E-R 8.30 - 17.30
L-P Remondiaja broneerimine
02.04.2023

Sõiduautode ja maasturi Nissan remont - Automix

Sõiduautode ja maasturi Nissan remont

Nissan on populaarne autotootja maailmas. See mark on kuulus mugavuse, disaini ja töökindluse poolest. Ometi vajavad isegi sellised sõidukid regulaarset hooldust. Järgnevalt käsitleme autode Nissan remondi eripärasid ja seda, kuidas saame selles abiks olla.

Sõiduautode ja maasturi Nissan remondi eelised Automix.ee-s

Meie autoremonditöökoda on spetsialiseerunud sõiduautode ja maasturite Nissan teenindusele. Tegeleme nende sõidukitega ning teame nende omadusi ja eripärasid.

Pakume laia teenusevalikut alates diagnostikast kuni rikkis detailide väljavahetamiseni. Seejuures kasutame ainult kontrollitud varuosi ja nüüdisaegseid seadmeid, mis tagab meie töö kvaliteedi.

Lisaks pakume teenustele konkurentsivõimelisi hindu ja garanteerime usaldusväärse tulemuse. Meie kogenud mehaanikute meeskond on valmis igal ajal aitama.

Meie autoteenindus on Tallinnas üks parimaid. Meil on kallid seadmed ja tööriistad, mille abil saab rikkeid kiiresti ja täpselt diagnoosida. Kasutame ainult kontrollitud varuosi, mis tagavad kvaliteedi.

Pakume mitmesuguseid teenuseid, sealhulgas:

  • Mootori kapitaalremont. Teostame arvutidiagnostikat, mis võimaldab rikkeid kiiresti tuvastada.
  • Manuaalkäigukasti ja automaatkäigukasti vahetus. Pakume laia valikut käigukasti hooldusteenuseid, sealhulgas siduri vahetus, käigukasti, diferentsiaali ja muude komponentide remont.
  • Vedrustuse hooldus. Teostame amortisaatorite, vedrude, hoobade, vaiksete pukside vahetust.
  • Pidurisüsteemi remont. Pakume piduriklotside ja -ketaste, piduritrumlite jms vahetusteenust.
  • Elektridiagnostika. Pakume auto elektroonikasüsteemide hooldusteenuseid, sealhulgas aku, generaatorite ja starterite vahetust.

Lisaks saab meie juures vahetada õli ja filtrit, kontrollida jahutussüsteemi, pidurisüsteemi. Need tööd võimaldavad auto head tehnoseisundit ja vältida võimalikke rikkeid tulevikus.

Sõiduki kohta tekkivate küsimustega pöörduge Automix.ee spetsialistide poole. Siin saate professionaalset abi ja nõustamist.

Maksumusest

Auto Nissan hoolduse maksumus võib erineda. Ilma diagnostikata on raske öelda, kui palju remont maksma läheb. Kui peamised hinnad leiate alati meie veebilehel www.automix.ee

Täpsema maksumuse teadasaamiseks soovitame meiega ühendust võtta. Seda saate teha veebilehel Automix.ee, hinnapäringu vormi kaudu või telefoni teel.