Lasnamäe
E-R 9.00 - 18.00
L-P Remondiaja broneerimine
Telliskivi
E-R 8.30 - 17.30
L-P Remondiaja broneerimine
Lasnamäe
E-R 9.00 - 18.00
L-P Remondiaja broneerimine
Telliskivi
E-R 8.30 - 17.30
L-P Remondiaja broneerimine
20.03.2023

Sõiduautode ŠKODA remont - Automix

Sõiduautode ŠKODA remont

Kas teie autol on tekkinud probleeme mootori, pidurite või muude süsteemidega? Ärge muretsege – meie AUTOMIX.EE autoteenindus on spetsialiseerunud Škoda mudelite Superb, Octavia, Fabia, Rapid, Kodiaq remondile ja hooldusele. Meie kogenud mehaanikud on valmis igal ajal aitama.

Diagnostika ja hooldus

Enne hoolduse alustamist teostame diagnostika. See hõlmab mootori, käigukasti, pidurite, vedrustuse, elektroonilise juhtimissüsteemi kontrolli. Diagnostikaks kasutame skannereid, multimeetreid, arvutiprogramme jne.

Pärast diagnostikat pakume tuvastatud rikkega detailide remonti ja väljavahetamist. Teenuste loetelus on õli ja filtrite vahetus, piduriklotside ja -ketaste, rihmade ja rullikute, hammasrihma ning mootorikettide, amortisaatorite, vedrude jms vahetus.

Veermiku remont

Autoteeninduses töötavad mehaanikud, kellel on auto veermiku kontrolliks vajalikud seadmed. Tuvastame probleemi kiiresti ja lahendame selle, kasutades ainult kontrollitud varuosi ja materjale.

Miks on oluline regulaarselt teostada Škoda veermiku remonti:

  • aitab vältida kulukat hooldust tulevikus;
  • suurendab auto töökindlust;
  • hoiab ära avariilised olukorrad teel.

Kui vedrustuse elemendid ei ole seadistatud ja ei toimi korralikult, võib see põhjustada õnnetuse. Autoteeninduse kvalifitseeritud mehaanik leiab ja kõrvaldab vead veermikus, et tagada sõiduohutus ja -mugavus.

Mootori remont

Mootori remont meie autoteeninduses tähendab garantiid tehtud tööle. See tähendab, et kui edaspidi tekib hooldusega seotud aspekte, kõrvaldame need probleemideta.

Kvalifitseeritud mehaanikutel on erialased teadmised ja kogemused bensiini- ja diiselmootoritega. Teame, kuidas probleemi õigesti diagnoosida, rike tuvastada ja teha vajalik remont vastavalt tootja standarditele.

Elektridiagnostika

Esmalt on vaja määratleda rikke põhjus. Mõned rikked (näiteks läbipõlenud kaitse) on kiiresti leitavad. Teatavad probleemid nõuavad aga hoolikat analüüsi, näiteks automaatskannereid kasutades.

Sageli on tegelik põhjus peidus väikestes riketes. Tegelikult võib vajalikuks osutuda aku vahetus, generaatori või starteri remont, ehkki teie hinnangul on süüdi juhtmestik.

Mõned sõidukisüsteemid, nagu ABS või ESP, vajavad pärast väljavahetamist kalibreerimist. Kuid ilma eriprogrammide ja -seadmeteta seda iseseisvalt teha ei saa.

Nüüd saate aru, et remont autoteeninduses hõlmab teenuste kogumit. Ning iseseisvalt ei ole võimalik hooldust kvaliteetsel tasemel teostada. Seepärast tulge Tallinnas AutoMix.ee autoremonditöökotta - garanteerime professionaalse lähenemise ja anname teada, kuidas mingis olukorras on kõige mõistlikum tegutseda.