Lasnamäe
E-R 9.00 - 18.00
L-P Remondiaja broneerimine
Telliskivi
E-R 8.30 - 17.30
L-P Remondiaja broneerimine
Lasnamäe
E-R 9.00 - 18.00
L-P Remondiaja broneerimine
Telliskivi
E-R 8.30 - 17.30
L-P Remondiaja broneerimine
01.03.2023

Autode AUDI remont - Automix

Autode AUDI remont

autoservice audi

AUDI on Saksa kaubamärk, mida toodab autokontsern Volkswagen Group. Sõidukid eristuvad luksusliku disaini, head tehniliste ja töönäitajate poolest. Vastutustundlik lähenemine tootmisele säilitab loomulikult ettevõtte usaldusväärsuse klientide seas, kuid teeb hoolduse keeruliseks. Sel põhjusel, kui seda marki auto peaks rikki minema, pöörduge professionaalide poole, sest meil automix.ee-s on olemas diagnostikaks ja remondiks vajalikud seadmed.

Hoolduse eripärad

Autod AUDI on kvaliteetselt ehitatud, kuid isegi sellistel autodel on omad puudused. Ja peamine probleem on mitmehoovaline vedrustus. Vähe sellest, et see on valmistatud alumiiniumisulamist, on sellel palju vaikseid plokke ja otsakuid, mis kiiresti rikki lähevad.

Eelkõige teeb see peavalu õhkvedrustusega autode omanikele. Näiteks asuvad A6, A6 Allroad, Q7, A8, Q8 silindrid igal rattal. Ehkki need on vastupidavad, toimub neilgi loomulik kulumine. Kuna kumm kuivab, mõraneb, minetab elastsuse, seisab sõidukijuht peagi silmitsi nende asendamise probleemiga. Autoteeninduse automix.ee on koht, kus saate kvaliteetse teeninduse, hea diagnostika ja professionaalse lähenemise.

Autoteeninduses töötavad väga kogenud spetsialistid. Meie autoteeninduses saate lasta teha järgmist:

  • mootori, vedrustuse, pidurisüsteemi remont;
  • arvutidiagnostika;
  • õli, antifriisi vahetus;
  • Hammasrihma ja mootorikettide vahetus;
  • starteri, generaatori remont/vahetus;
  • Sillastendi reguleerimine 3D-stendil.

Lisaks - kui on vaja autot pärast liiklusõnnetust või riket pukseerida, võtke meiega ühendust. Pärast seda ei pea te mõne muu töö teostamiseks eraldi meistrit otsima - meil autoteeninduses automix.ee lähenetakse tööle terviklikult.

automix.ee pakub autode AUDI kõiki remonditeenuseid. Diagnostikaseadmete abiga loetakse vead ja eemaldatakse Check Engine, tehakse elektridiagnostika. Lisaks teostatakse mootori ennetavat ja kapitaalremonti ning antakse kvaliteedigarantii.

Kulumaterjalid on meil alati olemas, samuti kasutame tootjalt pärit mõistlike hindadega originaalvaruosi. Meilt saab osta ka autode tuunimise tarvikuid: rihmad, matid, telefonihoidikud, poleerimisvahendid, ümbrised, õhuvärskendajad, liistud.

Koostöö automix.ee-ga

Autoteenindus automix.ee on spetsialiseerunud sõiduautode, maasturite ja veoautode remondile. Meil on professionaalsete mehaanikute meeskond, kes on valmis antud ülesande lühikese ajaga täitma.

Meie eelised:

  • garantii tööle;
  • taskukohased hinnad;
  • paindlik soodustussüsteem;
  • personaalne lähenemine.

Kõik, kes meie juurde tulevad, saavad asjatundlikku nõu. Ja kui miski jääb arusaamatuks, siis spetsialistid ei loobu ja räägivad üksikasjalikult töö iseärasustest.

Ootame teid automix.ee-s. Siin saab autosid AUDI remontida kvaliteedigarantiiga. Registreeruge diagnostikale veebisaidil või telefonil +372 5777 4444. Võite helistada ka tasuta nõustamiseks, meie spetsialist vastab küsimustele ja soovitab sobivat varianti.