Telliskivi
E-R 8.30 - 17.30
L-P KOKKULEPPE

Automix - õli vahetus (hooldus)

õli vahetus (hooldus)

Mootoriõli ja õlifiltri vahetus

Autode iga-aastasel tehnoülevaatusel tuleb sageli õli ja õlifiltreid vahetada. Autoteenindus AUTOMIX.EE järgib autode mootoriõli ja õlifiltrite vahetamisel rangelt tehnilisi karakteristikuid. Kasutamise käigus saastub õli auto mootoris erinevate võõrlisanditega, mis mõjuvad teie autole negatiivselt. Õli tuleb vahetada regulaarselt iga 12 000 sõidukilomeetri järel.

Kvaliteetne õli võib pikendada mootori eluiga ja õlivahetuse intervalli kaks korda. Autoteenindus AUTOMIX.EE aitab teid kõigi mootoriõli vahetuseks vajalike töödega – kiiresti, tõhusalt ja professionaalselt, lähtudes auto kasutusjuhendist.

Õlifilter on vajalik mootoriõli puhastamiseks ja mõjutab otseselt sõidukvaliteeti. Jälgida tuleb, et see element ei oleks ummistunud. Vastasel korral ei suuda see mootoriõli täielikult puhastada, mis põhjustab sõidukile märkimisväärset kahju. Meie spetsialistid soovitavad õlifiltri vahetada pärast igat õlivahetust.Seda tuleks teha keskmiselt iga 10 000 kilomeetri järel, kuid perioodilisus võib olla erinev sõltuvalt auto mudelist, väljalaskeaastast ja muudest eripäradest.

Hind
Autoremont Kiire
autoremont
Abi maanteel autole Abi maanteel
autole
Autoremont majast majjani Autoremont
majast majjani
Remondi aja broneerimine
01
Jätad sooviavalduse kodulehele automix.ee või helistad +372 5777 4444
02
Meister nõustab, täidab avalduse ja teeb broneeringu lähiajal
03
Määratud ajal läheb auto ülevaatusele, koostatakse hinnapakkumine.
04
Meister võtab kinnituse saamiseks kliendiga ühendust ja auto läheb remonti.
05
Peale remonti auto läheb proovi sõidule
06
Meister teatab kliendile, et auto on valmis.