Lasnamäe
E-R 9.00 - 18.00
L-P Remondiaja broneerimine
Telliskivi
E-R 8.30 - 17.30
L-P Remondiaja broneerimine
Lasnamäe
E-R 9.00 - 18.00
L-P Remondiaja broneerimine
Telliskivi
E-R 8.30 - 17.30
L-P Remondiaja broneerimine
28.02.2023

Sõiduautode BMW remont - Automix

Sõiduautode BMW remont

autoservice bmw

Saksa auto kaubamärki BMW seostatakse eranditult praktilisusega. Omanikud toovad esile suure mugavuse, hea juhitavuse ja töökindluse. Just seetõttu on see auto kaubamärk populaarne kogu maailmas ja ei leidu kedagi, kes ei sooviks sellist autot oma garaaži. Kuid nagu iga auto, läheb ka BMW katki.

Auto omal käel remontimine on üsna keeruline, sest autos on palju elektroonikat ja keerulisi komponente. Ilma diagnostikata pole neid lihtne parandada. Seetõttu on mõistlik pöörduda valdkonda tundvate professionaalide poole. Autoteeninduse automix.ee töötajad on just sellised. Siin saate autot lasta täielikult hooldada, asendada kulumaterjale, osta puuduvaid detaile, parandada mootorit ja teha plaanilist tehnohooldust.

Remondi eripärad

BMW-d - eelkõige uusimad mudelid - on täis elektroonikat. Ilma diagnostikaseadmeteta on võimatu aru saada, mis täpselt katki on. Probleeme lisab keerukas vedrustuse konstruktsioon koos paljude hoobade ja vaiksete plokkidega.

Enamik autode vedrustusest on valmistatud alumiiniumisulamist. Ühelt poolt vähendab see sõiduki kaalu, teisalt aga põhjustab ränkade probleemide teket. Näiteks ei saa alumiiniumhoobasid taastada, need tuleb täielikult välja vahetada. Valmistamise ajal ei ole võimalik algset suurust taastada. Seega tuleb täielikult välja vahetada kronsteinid, õõtshoovad, vardad, rooliotsad.

Ei vea ka neil, kelle autol on õhkvedrustus. Õhupadjad minetavad aja jooksul oma elastsuse, mõranevad ja muutuvad kasutuskõlbmatuks. Kuid autoteeninduses automix.ee teatakse, kuidas seda parandada.

Autoteenindusse automix.ee pöördutakse järgmistel põhjustel:

  • Vedelike vahetus (antifriis/jahutusvedelik, õli, pidurivedelik);
  • Elektroonika diagnostika / auto elektritööd (Check Engine vigade lugemine, seadete lähtestamine, ümberprogrammeerimine);
  • Hammasrihma ja mootorikettide vahetus;
  • Generaatorite, starterite remont;
  • Rataste reguleerimine 3D-sillastendil.

Autoteenindus automix.ee sellega ei piirdu. Kui auto vajab pukseerimist, võite alati helistada meie spetsialistile. Ta annab teile probleemi kohta nõu ja aitab otsustada järgmiste sammude üle.

Meilt leiate alati nii originaal- kui ka kvaliteetseid varuosi juhtivatelt tootjatelt koos kvaliteedigarantiiga. Lisaks saate osta tarvikuid ja autoakusid.

Automix — teie kindel partner

Automix.ee mehaanikud oskavad parandada iga BMW mudelit. Oleme professionaalide meeskond, tegelenud igasuguste riketega, mistõttu leiame alati rikke põhjuse.

Meie eelised:

  • paindlik hinnapoliitika;
  • püsisoodustused;
  • lugupidav suhtumine;
  • professionaalne lähenemine.

Autoteenindus automix.ee ootab teid. Helistage meile tasuta konsultatsiooni saamiseks või tooge auto meile remonti. Küsimuste korral kirjutage veebisaidil sõnum, spetsialist vastab esimesel võimalusel.