Lasnamäe
E-R 9.00 - 18.00
L-P Remondiaja broneerimine
Telliskivi
E-R 8.30 - 17.30
L-P Remondiaja broneerimine
Lasnamäe
E-R 9.00 - 18.00
L-P Remondiaja broneerimine
Telliskivi
E-R 8.30 - 17.30
L-P Remondiaja broneerimine
03.03.2023

Autoteeninduse valimine Volkswagenile

Autoteeninduse valimine Volkswagenile

autoremont volkswagen

Autole teeninduskoha valimine on sama oluline kui kvaliteetsete varuosade ostmine. Et tagada auto nõuetekohane hooldus ja remont, viige oma auto vaid professionaalide juurde, kes on spetsialiseerunud VOLKSWAGENi hooldusele. Selliseks autoteeninduseks on AutoMix.ee. Siit saate oskuslikku abi ning garantii kõikidele tööliikidele.

Millele peaksid Volkswageni omanikud tähelepanu pöörama

Volkswageni hooldamisel tuleb ennekõike pöörata tähelepanu sellele, et kasutataks originaalvaruosi. See automark on kuulus oma töökindluse poolest, seepärast peab remontimisel kasutama originaalvaruosi ja -materjale, mis vastavad tootja standardile.

Kõige muu puhul tasub pidada silmas järgmisi soovitusi:

  1. On oluline teha valik kogenud mehaaniku kasuks, kes tunneb Volkswageni iseärasusi ning kel on piisavalt kogemusi vajaminevate ülesannete täitmiseks.
  2. Viige regulaarselt läbi ülevaatusi, sealhulgas õlivahetust, ning kontrollige pidurisüsteemi ja teisi detaile.
  3. Mistahes probleemi tekkimisel viige õigeaegselt läbi autodiagnostika, et rikke põhjus välja selgitada.

Tänapäevaautodes on väga palju elektroonikat, seepärast on hoolduseks vaja vastavaid seadmeid ning oskust nende seadmetega töötada. Ei tasu usaldada autot tegelastele, kes teevad remonti n-ö põlve otsas. Tulge auto täiskontrolliks meie autoteenindusse AutoMix.ee.

Faktorid, mis mõjutavad hinda

Autohoolduse hind sõltub mitmetest asjaoludest. Kõige tähtsamaks neist on tööliik: kas on vaja näiteks lihtsat piduriklotside ja -ketaste vahetust, mootori kapitaalremonti või käigukasti diagnostikat.

Hind ei ole sama ka siis, kui tööülesanded on erineva mahuga. Näiteks šassii kontrollimine või Check Engine veakoodide lugemine ja kustutamine on odavam kui generaatori või starteri remont.

Hinda mõjutab veel ka sõiduki seisukord. Kui auto on halvas seisukorras ja vajab ulatuslikku remonti, võib selle parandamine kujuneda kallimaks kui heas korras auto parandamine.

Maksumus kujuneb kõikide faktorite koosmõjul. Näiteks võib auto tulla remondikotta sildu reguleerima, aga tal on puksid läbi või kuulliigendid kulunud. Sel juhul ei ole enne algpõhjuse kõrvaldamist võimalik likvideerida probleemi, mille pärast teenindusse tuldi, ehk et reguleerida sildu.

Milline autoremonditöökoda Volkswageni jaoks valida?

Õiget autoremonditöökoda valida ei ole sugugi raske. Sobivaimaks kohaks on AutoMix.ee — võtke meiega ühendust, kui vajate kvaliteetset autoremonti Tallinnas. Meie mehaanikutel on Volkswageni hoolduses hea taip ning ka vajalik kvalifikatsioon.